Zamów kuriera

Chcesz sprzedać złotą lub srebrną biżuterię? Za pomocą kalkulatora możesz obliczyć ile orientacyjnie płacimy za kruszce. Aktualne ceny skupu sprawdzisz po kliknięciu na „ceny skupu”

Formularz zamawiania kuriera

  Przy transakcji min 1000 zł kurier jest bezpłatny, w innym przypadku obowiązuje opłata 25 zł odliczane od kwoty przelewu.

  Możesz również odwiedzić nas w biurze *

  * po uprzednim kontakcie telefonicznym 518 492 444

  JAK SPRZEDAĆ KRUSZEC WYSYŁKOWO

  Przeczytaj zanim zamówisz kuriera!

  1) Sprawdź cenę skupu. Aktualne ceny skupu dostępne są na naszej stronie. Skorzystaj z kalkulatora lub tabeli cen skupu. W razie wątpliwości wyślij do nas mail ([email protected]) lub zadzwoń (518 492 444).

  2) Zamów kuriera. Na naszej stronie dostępna jest opcja ZAMÓW KURIERA. Po wypełnieniu formularza otrzymasz na swój adres e-mail etykietę (list przewozowy). Etykietę należy wydrukować i przykleić na spakowaną przesyłkę. Koszt kuriera to 25 zł odliczane od kwoty przelewu. Jeśli wartość przesyłanych kruszców przekracza 1000zł, przesyłka jest darmowa.

  3) Pobierz odpowiedni formularz. Z naszej strony należy pobrać odpowiedni formularz. Po jego wypełnieniu prosimy o umieszczenie go wewnątrz paczki.

  Kliknij aby pobrać – Sprzedaż wartości dewizowych (monety złote, sztabki złote, monety platynowe, sztabki platynowe)

  Kliknij aby pobraćSprzedaż złomu złota, złomu srebra, monet srebrnych, sztabek srebrnych, złomu platyny.

  4) Wydaj paczkę.
  Jeżeli zamówienie kuriera zostało złożone do godziny 17, kurier odbierze przesyłkę następnego dnia między godziną 9 a 14. Zamówienia złożone po godzinie 17 są realizowane dzień później.
  Na spakowaną przesyłkę należy przykleić list przewozowy otrzymany na adres email. Wypełniony formularz umieść w paczce.

  5) Otrzymaj przelew.
  Po dostarczeniu przesyłki do naszego biura następuje końcowa wycena. Informujemy o niej i wykonujemy przelew. Przelewy wykonujemy w ciągu 10-14 dni roboczych od otrzymania paczki.

  Ważne informacje dodatkowe

  Przesyłkę można również nadać samodzielnie, korzystając z własnego kuriera lub Poczty polskiej. Nie należy wysyłać kruszców w listach zwykłych oraz paczkach. Poczta polska oferuje natomiast usługi przesyłka wartościowa oraz list polecony za potwierdzeniem odbioru.

  Wygodną formą wysyłki jest paczkomat. Paczki można nadawać samodzielnie, wybierając dostawę na wskazany adres ( nie odbieramy przesyłek z paczkomatów). Takie paczki prosimy kierować na adres naszego biura we Wrocławiu.

  Należy pamiętać aby niezależnie od formy wysyłki, paczka zawierała wypełniony odpowiedni formularz.

  Należy pamiętać aby z biżuterii kierowanej do sprzedaży, usunięte były (w miarę możliwości) kamienie.

  Wysyłamy darmowego kuriera po odbiór złota i srebra z całej Polski. Wypełnij formularz i zamów wizytę kuriera.

  x
  x