Procedura sprzedaży

Chcesz sprzedać złotą lub srebrną biżuterię? Za pomocą kalkulatora możesz obliczyć ile orientacyjnie płacimy za kruszce. Aktualne ceny skupu sprawdzisz po kliknięciu na „ceny skupu”

Formularz zamawiania kuriera

  Odbiór naszym kurierem jest darmowy, o ile wartość sprzedawanych walorów przekroczy 1000 zł.

  Jesteście Państwo zawsze mile widziani w naszej siedzibie. Zapraszamy do wizyty we Wrocławiu, przy placu Wolności 7/103, I piętro.

  Przed wizytą należy zadzwonić pod nasz numer telefonu 518 492 444 i umówić się z konsultantem na dany dzień i godzinę.

  Większość klientów wybiera transakcję drogą wysyłkową. W tym celu można zamówić kuriera (formularz obok) lub spakować przedmioty przeznaczone do sprzedaży i wysłać je samodzielnie na poniższy adres. Przesyłkę należy zaadresować:

  ’79th Element AU Sp. z o.o.'
  Przemysław Słomski
  plac Wolności 7/103
  52-317 Wrocław

  Proszę pamiętać, aby do przesyłki dołączyć swoje dane adresowe, numer telefonu oraz numer konta bankowego.

  Przypominamy, że z biżuterii muszą być usunięte kamienie i inne elementy niemetaliczne, lub elementy te będą usunięte przez naszych pracowników.

  Proszę zachować ostrożność przy korzystaniu z usług Poczty polskiej. Nie należy wysyłać kruszców w listach zwykłych, poleconych ani w paczkach pocztowych. Poczta polska nie bierze żadnej odpowiedzialności za zawartość takich przesyłek. Jedyną akceptowalna usługą Poczty polskiej jest przesyłka wartościowa. Najlepiej w ogóle unikać usług Poczty i korzystać z usług kuriera.

  Nowoczesną i wygodną formą wysyłki jest paczkomat (www.paczkomaty.pl). Wystarczy wpisać nasz adres email na stronie internetowej paczkomatów, a system sam wygeneruje list przewozowy i przesyłka zostanie nam dostarczona. Przesyłkę po zapakowaniu nadaje się w jednym z kilkuset urządzeń tego typu lub zostawia w placówce Inpost. Zaletą tego rozwiązania są bardzo niskie koszty wysyłki (7-10 zł) i ubezpieczenie do 20 000 zł.

  Po otrzymaniu przesyłki zawsze kontaktujemy się z Klientem, potwierdzamy wartość przesyłki i natychmiast dokonujemy przelewu. Istnieje możliwość otrzymania płatności w formie przekazu pocztowego.

  Cała procedura sprzedaży, od wysłania do otrzymania gotówki, zabiera zwykle 2-4 dni roboczych.

  Wysyłamy darmowego kuriera po odbiór złota i srebra z całej Polski. Wypełnij formularz i zamów wizytę kuriera.